Всі рубрики


9-14()
24 вересня 2018
Тема тижня:
Банкрутство
Урахування процесуальних нюансів допоможе боржникам і кредиторам уникнути зайвих витрат.


Розглядаючи справи про банкрутство, господарські суди в окремих випадках допускають неточності в трактуванні законодавчих норм. З метою забезпечення єдиного підходу до розгляду справ зазначеної категорії судова палата для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду узагальнила правові висновки, викладені в постановах ВСУ у справах про банкрутство за квітень поточного року.


Інший склад суду

Юридичний форум
Пробація. Можливості для змін.

 

21 серпня 2018 р. у Дніпрі за участі представників місцевої влади, громадськості та ЗМІ відбулася урочиста церемонія відкриття Національної фотовиставки «Пробація. Можливості для змін».


18 серпня в маркет моллі Даринок пройшов масовий фестиваль захисту прав споживачів «Якісне життя». Це пілотний проект із захисту прав споживачів у рамках загальнонаціональної правопросвітницької компанії «Я МАЮ ПРАВО!».

Прокуратура
У державну власність повернуто землі лісового фонду площею 8 га.


Установлено, що Обухівською райдержадміністрацією прийнято розпорядження, на підставі якого громадянам видано державні акти на право власності на земельні ділянки загальною площею 8 га, які в свою чергу їх відчужили іншому громадянину,...

Затримано громадянина РФ, який перебуває у міжнародному розшуку.


Установлено, що співробітниками Головного управління контрозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України на автотрасі Київ-Одеса у Білоцерківському районі затримано громадянина Російської...

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№1-4 | 29 квітня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • Незворотність змін. Мін’юст та міжнародні партнери – втілюємо зміни разом!
  • Проарбітражний підхід. Про підсумки застосування нового арбітражного законодавства.
  • ДП «СЕТАМ» перейшло від Мін’юсту до сфери управління АРМА.
Придбати PDF-версію
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________