Всі рубрики

 

  

 

Припинити негайно після подачі заяви!

Міністерство юстиції України пропонує кардинально полегшити процедуру припинення діяльності підприємців, які не мають найманих працівників.
З цією метою Міністерство виносить на громадське обговорення проекти законів «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців, які не мають найманих працівників» і «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заявницького принципу державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців, які не мають найманих працівників».

Законопроекти передбачають істотне полегшення процедур, що застосовуються під час припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців, які не мають найманих працівників. Зокрема, законодавчі зміни спрямовані на запровадження заявницького принципу припинення такої діяльності.

Після ухвалення цієї законодавчої ініціативи, за словами міністра юстиції, для припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем, яка не має найманих працівників, буде достатньо подати державному реєстратору заяву про припинення підприємницької діяльності. Після цього таке припинення буде зареєстроване негайно.

Передбачається, що істотне полегшення процедури створить сприятливі умови для припинення малого бізнесу в Україні: спростить і здешевить відповідну процедуру, кардинально скоротить час її проведення, а ще зменшить черги до державних реєстраторів.

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________