Всі рубрики

 

  

 

Презентовано Проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції».

 
11 жовтня 2013 р. у Міністерстві юстиції України було презентовано Проект ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» на основі Угоди між урядом України та Європейським Союзом, укладеної у грудні 2011 р. «Відкриття Проекту – важливий етап реалізації правової реформи в Україні, і особливо напередодні Вільнюського саміту «Східного партнерства». Той досвід та оцінка наших дій з боку західних партнерів дозволять Україні рухатись вперед максимально впевнено. Наразі ми отримали позитивні схвальні відгуки з боку європейських експертів щодо тих реформ, що ми здійснюємо», – заявив помічник міністра – координатор міжнародних проектів Міністерства юстиції Максим Райко.
Метою Проекту є прискорення сталих реформ у сфері юстиції в Україні. Окрім того, у його рамках має бути розв’язане питання щодо очевидної необхідності забезпечення єдиного консолідованого бачення реформ у сфері юстиції, які поділяли б усі зацікавлені сторони.
«Тема реформи юстиції – одна із головних. У сфері юстиції України відбуваються позитивні зрушення, і ми готові підтримувати їх», – повідомив Міхаель Коллер, директор з питань розвитку і співробітництва Європейської Комісії.
У рамках Проекту європейські експерти здійснюватимуть дослідження за напрямами реформування вітчизняної судової системи, пенітенціарної служби, безоплатної правової допомоги. Результати аналізу та досліджень західних експертів сприятимуть здійсненню правових реформ в Україні.
«Ми зацікавлені в максимальній ефективності вирішення завдань, які стоять перед країною у контексті становлення українського правового законодавства та захисту прав людини», – підсумував пан Райко.
В офіційній презентації Проекту з європейської сторони також взяли участь генеральний директор консорціуму JCI Каріма Зуаві та керівник проектної групи Антуан Курунері-Міллє.
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________