Всі рубрики

 

  

 

Відбулися чергові засідання Пленуму та зборів суддів ВССУ.


 
22 листопада 2013 р. у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ відбулись чергові засідання Пленуму та зборів суддів, участь в яких взяли голова ВССУ Андрій Солодков, його заступники Євген Літвінов, Станіслав Міщенко, Павло Гвоздик, секретар Пленуму Дмитро Луспеник, секретар Судової палати у цивільних справах Ольга Дьоміна, секретар Судової палати у кримінальних справах Світлана Орлова, судді та керівництво апарату.
Під час засідання Пленуму судді обговорили низку організаційних питань, зокрема відповідною постановою внесли зміни до персонального складу редакційної колегії офіційного друкованого органу ВССУ науково-практичного юридичного журналу «Часопис цивільного і кримінального судочинства». Також було прийнято постанову «Про внесення змін до Положення про Науково-консультативну раду Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та її персонального складу». 
Крім того, на розгляд Пленуму було запропоновано проект постанови «Про Комунікаційну стратегію Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ». Зазначену стратегію розроблено з метою здійснення зовнішньої та внутрішньої комунікації, вона становить сукупність комунікативних засобів та методів, що сприяють наданню об’єктивної інформації про діяльність суду і суддів, налагодженню постійного діалогу з громадськістю, підвищенню авторитету судової влади в суспільстві.
ВССУ з часу свого створення здійснює планову та систематичну комунікаційну діяльність у різних напрямах. З цією метою у структурі апарату суду функціонує управління інформаційного забезпечення, відділ прес-служби, call-центр. Також налагоджено ефективну взаємодію з міжнародними проектами та програмами. Для удосконалення комунікаційної діяльності суду у розробленій Стратегії передбачено низку заходів, спрямованих на всебічне інформування громадськості про діяльність ВССУ, підвищення рівня довіри до ВССУ як органу правосуддя, зміцнення авторитету судової влади в суспільстві. Обговоривши зазначений проект постанови, пленум ВССУ прийняв її в цілому.
Згідно з порядком денним збори суддів розглянули питання про обрання суддів, уповноважених на здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх. Зважаючи на значну кількість справ цієї категорії, а також враховуючи, що всі судді Судової палати у кримінальних справах мають відповідний стаж, було ухвалено рішення обрати їх уповноваженими на здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх. 
Крім того, збори затвердили структуру і штатний розклад апарату ВССУ, Положення про заохочувальні відзнаки ВССУ, розглянули питання щодо виведення суддів зі складу судових палат ВССУ, а також оновлення складу Житлово-побутової комісії ВССУ.


 
 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________