Всі рубрики

 

  

 

Правники – суспільству.Під час тижня права безоплатну правову допомогу отримали близько 1 тис. осіб.

Як відомо, 9-14 грудня Міністерство юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Мін’юсті провело Всеукраїнський тиждень права.
Одним із основних заходів Всеукраїнського тижня права стала виставка-форум «Правники – суспільству», яка проходила протягом 3 днів. До участі у ній було запрошено відомих правників, науковців, представників правозахисних громадських організацій, юридичних клінік та ЗМІ юридичного спрямування. Формат виставки-форуму передбачав проведення майстер-класів відомих правників та надання консультацій представників як державних, так і недержавних установ.

Найактуальнішими питаннями, з якими люди зверталися під час тижня права, були реєстрація прав на нерухоме майно, приватизація земельних ділянок, поділ спільного майна, проблеми спадкування та оформлення права власності, виплати і перерахунок пенсій. Загалом під час виставки-форуму «Правники – суспільству» безоплатну первинну правову допомогу отримали близько 1 000 осіб. Така динаміка попиту на правову допомогу спостерігається вперше за останні кілька років, прокоментував заступник міністра юстиції – керівник апарату Юрій Іващенко підсумки роботи Всеукраїнського тижня права.

Графік надання безоплатних консультацій під час виставки-форуму «Правники – суспільству» мав такий вигляд: 12 грудня було надано близько 400 консультацій; 13 грудня – близько 370; 14 грудня – близько 200 консультацій.

В рамках Форуму пройшов Всеукраїнський урок «Права людини», в якому взяли участь понад 150 студентів, гімназистів, школярів, а також представники координаційних рад молодих юристів з регіонів.

Також Мін’юст спільно з Координаційною радою молодих юристів України та Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАНУ на базі Київського національного торговельно-економічного університету провели Міжнародний правничий конкурс ім. В.М. Корецького серед студентських команд вузів, що здійснюють підготовку юристів. У конкурсі взяли участь 20 команд, а переможцем за його результатами визнано команду Хмельницького університету управління та права, ІІ місце посіла команда студентів КНУ ім. Тараса Шевченка, ІІІ місце зайняла команда Чорноморського державного університету ім. Петра Могили.


 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________