Всі рубрики

 

  

 

Українці почали активніше реєструвати бізнес, що планує надавати послуги оренди.За 11 місяців нинішнього року в Україні зареєстровано майже 1 тис. (939) суб’єктів господарювання, які планують надавати послуги оренди, – 226 юридичних осіб та 713 фізичних осіб-підприємців.

Ця сфера реєстрації бізнесу показала позитивну динаміку майже на 7%, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, коли було зареєстровано 879 суб’єктів бізнесу (184 юридичних осіб та 695 фізичних осіб-підприємців).

При цьому найчастіше реєструвалися суб’єкти господарювання, що планують надавати в оренду автомобілі – це 38 юридичних осіб та 148 фізичних осіб-підприємців. Друга за популярністю сфера – прокат товарів для спорту та відпочинку – це 7 юридичних осіб та 143 фізичних особи-підприємці. Трійку лідерів завершує надання в оренду будівельних машин і устаткування – 34 юридичні особи та 74 фізичні особи-підприємці.

Варто відзначити, що найбільш активною за даним напрямком була динаміка з реєстрації суб’єктів господарювання, які планують надавати в оренду будівельні машини і устаткування, – на рівні 54% з 70 суб’єктів господарювання в минулому році до 108 цьогоріч.

Крім того, українці почали активніше реєструвати бізнес, що планує займатися наданням в оренду офісних машин і устаткування, у тому числі комп'ютерів. Таких суб’єктів господарювання цьогоріч виявилося 65, що на 35% більше минулорічних (48).

Нагадаємо, що з 1 січня 2012 р. набрав чинності новий національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД-2010). При цьому наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2013 №113 «чинність національного класифікатора України ДК 009:2005 «Класифікація економічних видів діяльності» (КВЕД-2005) подовжено до 31 грудня 2013 року.

Згідно з ч. 2 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців містяться відомості щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та видів їх діяльності. При цьому відомості про юридичну особу або фізичну особу-підприємця вносяться до Єдиного державного реєстру на підставі даних з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи. Законом про реєстрацію передбачено, що у випадку зміни суб’єктом господарювання виду діяльності державному реєстратору необхідно надати пакет документів для внесення відповідних змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
До кінця поточного року перейти на КВЕД-2010 повинні близько 1,4 млн. суб’єктів господарювання.


 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________