Всі рубрики


Щодо рішення ЄСПЛ «Юрій Миколайович Іванов проти України».


Міністерство юстиції спільно з проектом Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» провели круглий стіл на тему: «Особливості виконання пілотного рішення Європейського суду з прав людини у справі «Юрій Миколайович Іванов проти України».

Перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова поінформувала присутніх про проблему тривалого виконання рішень національних судів, відповідальність за які несе держава.

Урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина вказав на причини невиконання рішень національних судів в Україні та категорії скарг, які подаються до європейського суду.

Заступник міністра юстиції Сергій Шкляр презентував реформу державної виконавчої служби та запуск інституту приватних виконавців.

Досвідом виконання рішень зарубіжних країн поділилися Урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ Румунії Ірина Камбреа та радник-посланник, заступник Посла Республіки Польща в Україні Рафал Вольскі.

На круглому столі було визначено причини, які призводять до невиконання рішень національних судів в Україні. Наслідком продуктивного обговорення стали напрацьовані пропозиції щодо можливих шляхів вирішення проблеми невиконання рішень національних судів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№15-20 | 03 грудня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • 60-річна історія успіху Нью-Йоркської конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень.
  • Про проблемні питання виведення банків з ринку.
  • Права дітей на належне утримання: новації законодавства та судової практики.
Придбати PDF-версію
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________