Всі рубрики

 

  

 

Французьким інвесторам повернуто 105 гектарів землі.Комісія Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала протиправні дії реєстратора і повернула підприємству з французькими інвестиціями «Агрофірма «Лідер» (Дніпропетровська область) право оренди на 105 гектарів землі. Про це нещодавно на засіданні Уряду повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

 

«Наприкінці жовтня «Агрофірма «Лідер» звернулася до комісії зі скаргою про незаконну перереєстрацію 25 земельних ділянок площею 105 гектарів, які підприємство обробляло на підставі укладених з власниками землі договорів оренди», – зазначив очільник Мін’юсту.


За його словами, комісія з’ясувала, що реєстраторами було порушено порядок вчинення реєстраційних дій при припиненні оренди для «Агрофірми «Лідер». Рішенням комісії скаргу підприємства було задоволено, а порушені права – відновлено.


Міністр юстиції наголосив, що четверо державних реєстраторів, які проводили реєстраційні дії з порушенням закону, вже покарані – Міністерство юстиції на півроку відключило їх від доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


«Ця справа є черговим доказом того, що державні інститути готові оперативно реагувати на порушення прав бізнесу й відновлювати справедливість. І це стосується не тільки вітчизняних підприємств, але й підприємств з іноземними інвестиціями. Кожен бізнесмен, який вкладає гроші в українську економіку, має бути впевнений, що його права захищені», – резюмував Павло Петренко.


Очільник Мін’юсту звернувся до МВС з проханням взяти на контроль розслідування кримінальної справи проти тих осіб, які намагалися займатися рейдерством.
«Механізм автоматичного контролю реєстрації працює. Це значить, що Уряд на минулому засіданні прийняв правильні рішення. Антирейдерські аграрні штаби працюють, а рішення, які вони приймають йдуть на користь бізнесу», – зазначив міністр юстиції.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________