Всі рубрики

 

  

 

"Газпром" заявив про початок розірвання контрактів з "Нафтогазом України".


 

У російському "Газпромі" заявили, що вже розпочали процедуру розірвання контрактів з Україною на постачання та транзит газу. "Нафтогаз України" досі заявляє, що не отримував жодних документів від росіян.


Російський газовий монополіст "Газпром" заявив у суботу, 3 березня, про початок обіцяної процедури розірвання контрактів на постачання та транзит газу з НАК "Нафтогаз України".


"Ми розпочали процедуру розірвання контрактів з НАК "Нафтогаз України". І нову справу в Стокгольмському арбітражі за цим позовом "Газпрому" абсолютно точно буде розглядати новий склад арбітрів", - заявив заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв, якого цитує "Інтерфакс".


У "Нафтогазі" в суботу, однак, знову заявили, що наразі не отримували від "Газпрому" "жодних документів стосовно наміру розірвати контракти на постачання та транзит газу". "Діючі контракти не передбачають можливості їх розірвання в односторонньому порядку", - йдеться у заяві підприємтва, розміщеній на його сайті.


Нагадаємо, газова криза почалася 28 лютого, коли "Нафтогаз України" виграв суперечку проти "Газпрому" в Стокгольмському арбітражі і домігся компенсації у сумі 4,63 мільярда доларів США за недопоставку "Газпромом" погоджених обсягів газу для транзиту. Російська компанія має сплатити 2,56 мільярда доларів США на користь "Нафтогазу". В "Газпромі" не погодились з цим рішенням суду.


2 березня "Газпром" заявив про намір розірвати контракти на постачання та транзит газу з "Нафтогазом України".


Джерело: www.dw.com

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________