Всі рубрики

 

  

 

"Це все брехня". Мер Одеси відреагував на розслідування британських журналістів.Мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що розслідування британських журналістів про наявність елітної нерухомості в Лондоні і зв'язки з кримінальним світом є "брехнею".


Про це він заявив 25 квітня під час брифінгу після сесії міської ради, передає Думська.


"Це все брехня. Безапеляційні заяви окремих журналістів. Грамотні люди розуміють, що це і для чого роблять", - заявив він.


За словами Труханова, гучні звинувачення на його адресу з'являються протягом вже тривалого часу перед виборами і сесіями міськради.


Одеський градоначальник також нагадав, що його і раніше звинувачували, приміром, в наявності громадянства РФ. За його словами, ця інформація не підтвердилася.


Нагадаємо, що журналісти BBC проаналізували документи з архіву Paradise Papers і дізналися, що одеський градоначальник Геннадій Труханов володіє британською нерухомістю через підконтрольну офшорну корпорацію Rubicon Group.


За інформацією журналістів, Труханов належав до злочинного угрупування з Одеси, члени якої заробляли гроші на нафтовій промисловості.


Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро почали перевірку матеріалів розслідування ЗМІ.


 

Джерело: www.nv.ua

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________