Всі рубрики

 

  

 

Порошенко випереджає Тимошенко на 4%, Зеленський зміцнив лідерство - американське опитування.За шоумена Володимира Зеленського на виборах президента України готові віддати голоси 27% з тих, хто планує голосувати, включаючи частину респондентів, які ще не визначилися, але уподобання яких вдалося оцінити.


Про це свідчать результати опитування міжнародної компанії Greenberg Quinlan Rosner і української InfoSapiens, проведеного 16-25 березня.


Польовий етап дослідження (інтерв'ю з репрезентативною вибіркою з тисяча сімдесят п'ять респондентів) провела компанія InfoSapiens, а GQR провела обробку та аналіз даних відповідно до своєї методології.


Для обробки даних опитування GQR застосувала власну методологію визначення частки респондентів, які збираються голосувати, і аналізу їх виборчих переваг. Частиною цієї методології є визначення ймовірних виборчих переваг людей, які ще не визначилися зі своїм вибором, але збираються голосувати.


Чинний глава держави Петро Порошенко набирає 19%, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко - 15%, лідер партії Опозиційна платформа - За життя Юрій Бойко - 11%, лідер Громадянської платформи Анатолій Гриценко - 10%, лідер Радикальної партії Олег Ляшко - 4%. Рівень підтримки решти кандидатів - менше 4%.


Якщо порівнювати з даними аналогічного опитування, проведеного 23 лютого - 4 березня, то Зеленський збільшив відрив від Порошенка. Рейтинг шоумена виріс на 3 процентних пункти, а президента, навпаки, знизився на 1 процентний пункт. Рейтинг Тимошенко зріс на 2 процентних пункти.


Статистична похибка вибірки становить: +/- 4% для результатів серед респондентів, які збираються голосувати.


Greenberg Quinlan Rosner (GQR) - міжнародна компанія з головним офісом у Вашингтоні, що займається дослідженнями громадської думки і стратегічним консультуванням у виборчих кампаніях. Компанія працювала на виборах в майже 100 країнах. У нашому регіоні, серед іншого, вона консультувала уряд Мікулаша Дзурінди в Словаччині, президента Грузії Міхеїла Саакашвілі і його партію на їх переможних виборах 2008 і 2010 роках, а також партію Віктора Ющенка Наша Україна на парламентських виборах 2007 року.


Чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2018 року.Джерело: www.nv.ua

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________