Всі рубрики

 

  

 

Мамі глави Держрезерву Мосійчука «подарували» квартиру на Печерську — Bihus.InfoДружина голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука за час перебування його на посаді відкрила міні-готель, а його матері подарували квартиру на Печерську за кілька мільйонів гривень.


Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми «Наші гроші з Денисом Бігусом»


Так, у 2019 році матері Мосійчука подарували квартиру на 183 квадрати у новобудові на Печерську, по вул. Діловій. Аналогічні квартири у ньому продаються за ціною від 7 до 9 мільйонів гривень.


Водночас, попередня власниця квартири, жителька Житомирської області, відмовилась коментувати подарунок.


Своєю чергою, сам Мосійчук заявив, що для нього інформація про появу в матері подарунка у вигляді елітної квартири в Києві — це новина. Він не надав жодних додаткових пояснень про походження коштовного подарунку.


Мосійчук також нічого не знає і про двокімнатну квартиру, яка з’явилася у 2016-му у його тещі поряд із Адміністрацією президента. Подібні квартири у цьому будинку продають від 4 мільйонів гривень.


Водночас, Мосійчук сказав, що заробив мільйони до держслужби.


«В 29 років я вже був гривневим мільйонером. В 35 років я вже заробив перший мільйон доларів. Ви ж про це не знаєте», — наголосив він.


Водночас, за підсумками 2015 року, коли Мосійчук очолив Держрезерв, чиновник з дружиною задекларували загалом 250 тисяч доларів.


У 2017 році дружина чиновника придбала новий Mercedes GLE за два мільйони гривень і понад гектар землі під Києвом, начебто, за 300 тисяч гривень. Невдовзі на цій землі почали зводити котеджі і будувати сонячні електростанції.


На початку 2019-го там відкрився міні-готель зеленого туризму. Мосійчук визнає, що цим бізнесом займається його дружина, але переконує, що ніякого готелю немає — здається лише один котедж, а інший будинок — це сауна.


Своєю чергою, в адміністрації готелю розповіли, що там вже працюють два котеджі по 92 квадрати. Ще два котеджі і басейн - мають відкритися найближчим часом.


За законом котеджі мають декларуватися ще на стадії незавершеного будівництва, як і позики на них.


За підсумками 2018 року Мосійчук задекларував лише один котедж дружини, і про той згадав вже у виправленій декларації.


Нагадаємо, в жовтні 2018 року Мосійчук повідомив про обшуки прокуратури.


Крім того, йому вручили обвинувальний акт безпосередньо після прильоту з відпустки прямо в аеропорту «Бориспіль».


Пізніше, обвинувальний акт щодо Мосійчука столична прокуратура передала до суду.Джерело: www.hromadske.ua

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________