Всі рубрики

 

  

 

Види упаковки товару: особливості використання


Для зберігання властивостей продукції використовується спеціальна упаковка. При її виборі необхідно враховувати багато особливостей. Якісний матеріал для упаковки https://evopack.com.ua/vydy-upakovky-tovaru/ вирізняється високими експлуатаційними характеристиками. Усі вироби виготовляються тільки з міцних матеріалів, що проявляють стійкість при механічних та фізичних подразниках. При виборі важливо звернути увагу на склад, конструкцію та матеріал упаковки.


Призначення


Вирізняють кілька різних типів упаковки за функціональним призначенням. Серед найбільш розповсюджених варіантів варто виділити наступні:


• Споживацькі. Така упаковка використовується для зберігання товару, що розповсюджений на споживацькому ринку. Пакувальний матеріал є частиною продукту, тому входить в його вартість. Не використовується для самостійного транспортування. Має обмеження за вагою, ємністю та розмірами. Виготовляється з різноманітних матеріалів залежно від типу продукції, що зберігається.


• Транспортні. Така упаковка повинна задовольняти всім потребам споживачів, бути міцною для зберігання якісних характеристик товару. Пакувальний матеріал використовується для зберігання та транспортування продукції. Може використовуватись різними транспортними компаніями. Виділяють різні класи міцності таких матеріалів.


• Виробничі. Використовується виключно на підприємствах для зберігання виробничих елементів та інструментів. Це різноманітні ящики, пакети, коробки, які використовуються для зберігання готових виробів чи заготівок.


• Спеціальні. Використовуються для зберігання сировини протягом деякого часу. Виготовляється з міцних матеріалів, що забезпечують оптимальні умови для зберігання якісних властивостей продукції.


Виділяють різноманітні види упаковки залежно від матеріалів використання. Спеціальний пакувальний матеріал дозволяє зберегти всі властивості продукції та продовжити строки зберігання.


Варіанти конструкції


Залежно від конструкційних особливостей виділяють кілька різних типів пакувальної тари. Наприклад існують коробки, що можуть трансформуватись або збиратись в окрему форму.


За жорсткістю виділяють м’які та жорсткі тари. Жорстка тара призначена для зберігання продукції, що повністю заповнює вміст коробу. Такий пакувальний матеріал міцний, має високу стійкість до механічних пошкоджень. Також існує герметична та негерметична упаковка. Кожний вид тари використовується в окремих випадках для зберігання та транспортування різних типів продукції. 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________