Всі рубрики

 

  

 

Особливості акумулятора до шуруповертаКрутити будь-які кріплення, використовуючи при цьому шуруповерт досить легко та приємно. Та якщо даний мережевий інструмент напряму прив'язаний до розетки, то саме акумуляторна версія надасть повну свободу дій, а обрати його можна на zakupka.com/k/akkumulyatory-dlya-shurupovertov/, де акумулятор до шуруповерта представлений у широкому асортименті.


Характеристики акумуляторів до інструменту


Акумуляторний шуруповерт - це зручний, повністю мобільний інструмент, за яким не тягнуться мотки кабелів. Акумуляторні прилади в домашньому побуті використовують досить часто саме для збірки та ремонту різних меблів, а також монтажу конструкцій із гіпсокартону. Інструмент досить практичний та популярний. Їм легко крутити шурупи у будь-якому місці, а також де завгодно та коли вам буде завгодно. Головне аби акумулятор був повністю заряджений.


А між тим, саме даний елемент вважається дуже вразливим місцем у всьому пристрої. Незалежно від виду акумуляторної техніки, саме батарея виконує важливу рол. Вона несе відповідальність за харчування двигуна усього інструменту. При цьому шуруповерт не являється винятком. Від двигуна залежить потужність, тривалість роботи без додаткової підзарядки, а також швидкість при закручуванні/викручуванні шурупів.


До різновидів АКБ, що використовуються шуруповертами відносять:


• нікель-кадмієві. Він довго тримає зарядку та додатково оснащений великою місткістю. Присутній ефект пам'яті, що забороняє ставити на зарядку у випадку неповного розряду батареї. А тому досить часта підзарядка недопускається, так як це призведе до скорочення ємності АКБ;


• нікель-метал-гибдридні. Прийшли на зміну попередніх та вважаються більш екологічними. Вони гірше зберігають зарядку у режимі бездіяльності, а тому їх бажано заряджати безпосередньо перед кожним застосуванням;


• літій-іонні. Вони характеризуються достатньою ємністю батареї. А за рахунок того, що вони позбавлені ефекту пам'яті, то їх можна експлуатувати інтенсивно і регулярно.
 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________