Всі рубрики


Названо переможців III стипендіального конкурсу

15 грудня ц.р. відбулася церемонія нагородження переможців ІІІ стипендіального конкурсу для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів м. Києва та Київської області. За умовами конкурсу переможців було оголошено безпосередньо під час церемонії, що дозволило зберегти інтригу до моменту нагородження учасників і вручення пам’ятних призів від ЮФ «Астерс».
У рівноправному змаганні десяти фіналістів (прізвища яких «ПТ» повідомляв у № 49 від 8 грудня 2009 р.) перше місце посів студент IV курсу Академії адвокатури України Олексій Демяненко, друге – студент ІІІ курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія» Павло Однокоз, а третє – студент IV курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія» Станіслав Лобко.
Нагородами за перемогу в конкурсі є щомісячні стипендії в розмірі 1500 грн. за перше місце, 1000 грн. за друге місце та 500 грн. за третє місце, які ЮФ «Астерс» виплачуватиме з січня по червень 2010 р. Крім того, у вільний від навчання час переможці та фіналісти конкурсу проходитимуть стажування на фірмі з можливістю подальшого працевлаштування. Усі десять фіналістів отримали пам’ятні призи від спеціального партнера конкурсу – компанії «ЛІГА:ЗАКОН». А учасника, який набрав найбільшу кількість балів, розв’язавши задачу за допомогою комп’ютерних баз даних «ЛІГА:ЗАКОН», – студента Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тараса Вараву – нагороджено системою «ЛІГА:ЗАКОН ЮристПРОФ» з безкоштовним абонентським обслуговуванням. Не оминули фіналістів увагою й інформаційні спонсори конкурсу – «Правовий тиждень» та «Юридична газета». Усі фіналісти отримали безкоштовну передплату на ці видання. Фіналісти ІІІ стипендіального конкурсу для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів м. Києва та Київської області, який проводила ЮФ «Астерс»
 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________