Всі рубрики


Друга вища освіта: як реалізувати своє право?

Відповідно до п. 1 ст. 4 Закону України «Про вищу освіту» від 17.01.2002 р. № 2984-III громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше. Із цієї норми випливає, що другу вищу освіту за державні кошти отримувати не можна. Таким чином, якщо громадянин має бажання отримати другу вищу освіту, він може укласти контракт на платне навчання. Але іноді трапляються ситуації, за яких людина, отримавши вищу освіту за бюджетні кошти, не може працювати за спеціальністю. ‹...› Повний текст статті
 
 

 

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________