Всі рубрики


Законодавчі новели для підприємців.

Про деякі зміни до Податкового кодексу, що набрали чинності 1 липня 2012 р.

Розглянемо зміни, внесені до Податкового кодексу Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм» від 24.05.2012 р. №4834-VI (далі – Закон №4834-VI), і з’ясуємо, як вони вплинуть на податкові справи підприємців. Ці зміни набрали чинності 1 липня 2012 р.

У пояснювальній записці до проекту Закону №4834-VI зазначалось, що його основним завданням є вдосконалення деяких норм ПКУ з метою спрощення процедур взяття на облік платників податків, покращення адміністрування податків і зборів, уникнення конфлікту інтересів між платниками податків і контролюючими органами, надання платникам податків більших можливостей застосування спеціальних режимів, а також завершення запровадження принципу «єдиного вікна» при здійсненні державної реєстрації суб’єктів господарювання та взяття їх на облік в органах Державної податкової служби. Чи відповідає мета, заявлена авторами зазначеного документа, досягнутим результатам і який характер мають чинні нововведення?
Безперечно, позитивним є скасування права органів ДПС вимагати від платників податків надання пояснень з питань, що виникають під час проведення перевірок. Тепер це стало правом платника податків, а не його обов’язком. Читати далі

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№1-4 | 29 квітня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • Незворотність змін. Мін’юст та міжнародні партнери – втілюємо зміни разом!
  • Проарбітражний підхід. Про підсумки застосування нового арбітражного законодавства.
  • ДП «СЕТАМ» перейшло від Мін’юсту до сфери управління АРМА.
Придбати PDF-версію
 
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________