Всі рубрики


Оновлена адвокатура очима адвоката

Про новели Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та їх застосування на практиці «Правовому тижню» розповіла президент Асоціації адвокатів України Ольга ДМИТРІЄВА.

– Ольга Леонідівно, як ви оцінюєте якість нового Закону?

– Слід відзначити низку позитивних нововведень, які пропонує цей документ. У першу чергу, це впровадження адвокатського самоврядування, серед найважливіших завдань якого – забезпечення незалежності адвокатів, захист від втручання у здійснення адвокатської діяльності, підтримання високого професійного рівня адвокатів, створення сприятливих умов для здійснення адвокатської діяльності. Законом передбачена досить демократична процедура формування органів адвокатського самоврядування в Україні.

Так, пропонується принципово нова система формування кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури. Голови та члени таких комісій обиратимуться виключно з числа адвокатів. Склад КДКА обиратиметься та відкликатиметься органами адвокатського самоврядування. Сподіваюся, що це позитивно вплине на якість роботи КДКА: підвищиться об’єктивність рішень щодо видачі свідоцтва про складення кваліфікаційного іспиту та отримання права на зайняття адвокатською діяльністю, краще розглядатимуть скарги в ході дисциплінарного провадження стосовно адвокатів, а це має позначитися на кваліфікаційному рівні осіб, які допускаються до адвокатської професії. Читати далі

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________