Всі рубрики


Ротації у адвокатурі.

Установчі конференції адвокатів відбулися у всіх 27 областях України.

12 жовтня 2012 р. у м. Києві відбулась найбільша за кількістю делегатів (близько 900) установча конференція адвокатів. У порядку денному конференції у м. Києві, як і в інших областях України, основний акцент було зроблено на кадрових питаннях. Зокрема, на визначенні кількісного складу та обранні голови і членів Ради адвокатів, голови і членів КДКА, голови і членів ревізійної комісії, представників від адвокатів Києва до Ради адвокатів України та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії, делегатів на установчий з’їзд адвокатів України.

Так, конференція прийняла рішення сформувати Раду адвокатів м. Києва у складі голови і 22 членів. Очільником Ради одноголосно було обрано Інну Рафальську, голову Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. У склад Ради увійшли адвокати Ігор Бойко, Микола Голодняк, Юрій Грабовський, Юрій Дідовець, Ігор Іванов, Тетяна Кілічава, Андрій Циганков, Дмитро Лошаков, Олена Сотник, Валентин Степ’юк, Петро Рябенко, Микола Сірий, Юрій Мартиненко, Андрій Мамалига, Володимир Турський, Віталій Сердюк, Світлана Гурська, Радміла Гревцова та інші.

Представником від адвокатів м. Києва до Ради адвокатів України було обрано Наталію Петрову. Зазначимо, що Катерина Коваль, також висунута на цю посаду, заявила самовідвід, мотивуючи його наміром поборотися за посаду заступника голови Ради адвокатів України, якого, як відомо, оберуть безпосередньо на установчому з’їзді адвокатів України. Учасники конференції підтримали цю ініціативу.

Представником від адвокатів м. Києва до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури обрали Ірину Піх. Також було прийнято рішення про висунення адвоката Олега Макарова на посаду заступника голови ВКДКА.

Було обрано й новий склад Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Головою КДКА стала Валентина Рудакова. Посаду голови Ревізійної комісії адвокатури м. Києва обійняв Володимир Дрібніч.

До складу кваліфікаційної палати були обрані: Валентин Волинець, Олександр Заруцький, Сергій Левков, Костянтин Рибачковський, Олександра Яновська, Богдан Мостовенко, Олександр Федоренко, Микола Кириченко, Леся Дубчак.

Дисциплінарна палата КДКА м. Києва сформована у складі: Ольги Бєгунової, Володимира Дерев’янчука, Миколи Коваля, Наталії Сухомлинової, Ольги Просянюк, Олексія Лагутіна, Едуарда Угрінчука та інших.

Адвокати м. Києва також обрали 52 делегати плюс 5 запасних на установчий з’їзд адвокатів України.

За участю близько 180 делегатів була проведена й установча конференція адвокатів Київської області.

Конференція прийняла рішення сформувати Раду адвокатів Київської області у складі 11 членів. Головою Ради було обрано Петра Бойка. До складу Ради увійшли: Олег Чернобай, Ілля Костін, Леонід Севаков, Ілля Лишневський, Ніна Лаврененко, Сергій Ткаченко, Ольга Демидюк, Володимир Поліщук, Петро Клапчук і Ганна Павленко. Представником від адвокатів регіону до Ради адвокатів України став Павло Гречковський. Представником від адвокатів Київської області до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури обрали Аліну Бірюкову.

Також було обрано новий склад КДКА Київської області у складі 20 членів. Очолювали КДКА учасники конференції одноголосно уповноважили Галину Ковбасинську, яка обіймає цю посаду і зараз. Головою Ревізійної комісії було обрано Тамару Клименко.

До складу кваліфікаційної палати обрали 9 членів: Тамару Мартишенко, Людмилу Горай, Тетяну Горбенко, Марію Орлик, Людмилу Бойко, Вадима Беляневича, Тетяну Самсіну, Віктора Кікаса, Олександра Серьогіна.

Дисциплінарна палата КДКА м. Києва сформована у складі 11 членів, ними стали Жанна Гусейнова, Таміла Олкова, Єлизавета Лесниченко, Володимир Качан, Любов Грязнова, Олег Малиновський, Микола Очкольда, Анжеліка Сицько, Наталія Вороніна, Олена Фоя, Микола Павлов.

Протягом серпня-вересня ц.р. установчі конференції відбулись в усіх 27 областях України. Нагадаємо, що установчий з’їзд адвокатів України заплановано провести 17 листопада 2012 р. у м. Києві

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________