Всі рубрики


У парламенті поменшає борців за справедливу і незалежну судову систему.

4 грудня очікується останнє пленарне засідання ВР України 6-го скликання. До парламенту 7-го скликання з сьогодні діючих 450 депутатів потраплять трохи більше третини. Шкода, але на деякий час доведеться попрощатись з багатьма активними політиками, справжніми професіоналами і цікавими особистостями. Людьми, які назавжди залишили слід в історії українського парламентаризму.

Серед них Олена Шустік – народний депутат України 6-го скликання, заступник голови фракції «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина», заступник голови Комітету ВР України з питань правосуддя, голова Тимчасової спеціальної комісії ВР України з підготовки концепції судово-правової реформи, активний політик, тендітна, красива жінка, але справжній борець за справедливу і незалежну судову систему.

За час депутатської діяльності нею подано 50 законопроектів. Серед них проекти про внесення змін до ст. 18 КАСУ (щодо предметної підсудності адміністративних справ місцевим загальним судам як адміністративним судам), про утворення Тимчасової спеціальної комісії ВР України з підготовки концепції судово-правової реформи, про внесення змін до Закону «Про судоустрій України» (щодо забезпечення єдності судової практики), про звіт Тимчасової спеціальної комісії ВР України з підготовки концепції судово-правової реформи, про схвалення Концепції судово-правової реформи, про внесення змін до Закону «Про судоустрій і статус суддів» щодо кваліфікаційних вимог для обрання судді до суду вищого рівня, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права на розгляд скарги у суді касаційної інстанції, про внесення змін до деяких законів України щодо зайняття адміністративних посад у судах, про внесення змін до ст. 7 Закону «Про Вищу раду юстиції» щодо обмежень для членства у ВРЮ, про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правових наслідків порушення суддями, прокурорами та слідчими прав та свобод людини і громадянина, закріплених Конституцією України.

Чотири проекти стали законами. Погодьтесь, як для опозиційного політика – хороший результат.

Очолювана нею Тимчасова спеціальна комісія ВР України з підготовки концепції судово-правової реформи розробила проект Концепції судово-правової реформи, яка врахувала позиції судового корпусу, науковців і практиків в питаннях подальшого реформування судової системи.

У проекті Концепції детально визначено орієнтири створення в Україні судової системи, яка б відповідала потребам людей та умовам українського суспільства.

Пані Шустік внесено більше 550 поправок до законопроектів, 71 з яких врахована. Подано 30 депутатських запитів, направлено більше 680 депутатських звернень/

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________