Всі рубрики


Україна виграла в Гаазі справу на $185 млн.

Арбітражний суд Постійної палати Третейського суду у м. Гаага повністю відмовив компанії Naftrac Limited у задоволенні грошових вимог до держави Україна у розмірі близько $185 млн. Про це повідомляє Департамент судової роботи Міністерства юстиції України.

Арбітражний розгляд справи тривав з 2009 р. і стосувався питань, пов’язаних з виконанням Україною її міжнародних зобов’язань за Рамковою конвенцією ООН про зміну клімату 1992 р. та Кіотського протоколу до неї 1997 р. Компанія Naftrac Limited позивалася до Державного агентства екологічних інвестицій України. Позивач вимагав компенсацію у зв’язку з порушенням його прав як інвестора на загальну суму близько $185 млн, а також визначення кількості одиниць викидів парникових газів, що її мали перерахувати на його рахунок.

Департамент судової роботи Мін’юсту повідомляє, що 4 грудня 2012 р. Арбітражний суд Постійної палати Третейського суду у м. Гаага виніс остаточне рішення у справі за позовом компанії Naftrac Limited до Державного агентства екологічних інвестицій України.

За результатом арбітражного провадження компанії Naftrac Limited повністю відмовлено у задоволенні грошових вимог до держави Україна, а вимоги щодо перерозподілу одиниць викидів парникових газів задоволено у мінімальному обсязі.

Арбітражний суд також повністю відмовив компанії Naftrac Limited у присудженні на її користь будь-яких витрат у справі.

Правова позиція Державного агентства екологічних інвестицій України була представлена міжнародною юридичною фірмою White&Case LLP, Українською іноземною юридичною колегією (Укрінюрколегія) та Міністерством юстиції України

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________