Всі рубрики

  

 

Арбітражні керуючі – на курси!

Протягом поточного та наступного року всі арбітражні керуючі, розпорядники майна, керуючі санацією, ліквідатори в Україні мають пройти курси підвищення кваліфікації. Відповідний наказ про систему підготовки, підвищення кваліфікації та перепідготовку арбітражних керуючих видало Міністерство юстиції України як державний орган з питань банкрутства.

Під час навчань мають бути розглянуті питання, пов'язані з діяльністю арбітражного керуючого, які потребують постійного оновлення знань, а також отримано інформацію, необхідну для набуття професійних навичок та ефективного вирішення завдань професійної діяльності. Зокрема, розглядатиметься судова практика у справах про банкрутство, новели законодавства України, що стосуються діяльності арбітражного керуючого, правила ведення діловодства та архіву арбітражного керуючого тощо.

Згідно з наказом Мін’юсту арбітражні керуючі, розпорядники майна, керуючі санацією, ліквідатори будуть зобов‘язані проходити таке навчання раз на два роки. Курси підвищення кваліфікації проводитимуть вищі навчальні заклади, які отримали дозвіл Мін’юсту на підготовку арбітражних керуючих, а також всеукраїнські саморегулівні організації арбітражних керуючих.

Заклади або організації, які здійснювали навчання, проводитимуть підсумкові заліки та видаватимуть свідоцтво про підвищення кваліфікації. Списки осіб, яким були видані такі свідоцтва, надсилатимуть до Мін’юсту.

При цьому Міністерство юстиції здійснюватиме моніторинг фахівців, які пройшли підвищення кваліфікації. У разі виявлення осіб, які не пройшли відповідне навчання, Мін’юст вноситиме подання до Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) щодо застосування до таких осіб дисциплінарних стягнень, передбачених законодавством.

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________