Всі рубрики


Аудиторів залучатимуть при порушенні справ про банкрутство держпідприємств.

Міністерство юстиції України пропонує залучати спеціалізовані організації та фахівців, зокрема аудиторів, при порушенні проваджень у справах про банкрутство державних підприємств, а також підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50%. Відповідний проект постанови Кабінету міністрів України розміщений на сайті Міністерства юстиції (www.minjust.gov.ua) для надання зауважень і пропозицій.

Як повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, ця ініціатива ґрунтується на положеннях нової редакції Закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», яка набрала чинності з 19 січня 2013 р. Зокрема, Законом встановлено, що для виконання повноважень державний орган з питань банкрутства (Міністерство юстиції) може залучати відповідні організації та спеціалістів, які не є працівниками Мін’юсту. Порядок та умови залучення таких фахівців має встановити Кабінет міністрів.

Пан Лавринович нагадав, що на Міністерство юстиції як державний орган з питань банкрутства покладено повноваження з організації аналізу фінансово-господарського стану держпідприємств і підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50%. Такий аналіз покликаний виявляти ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства.

З огляду на зазначене, наголосив міністр, Мін’юст вважає доцільним під час організації та проведення згаданого аналізу фінансово-господарського стану залучати відповідні організації та спеціалістів, зокрема аудиторів.

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________