Всі рубрики


Відновлювати платоспроможність боржника шляхом відчуження та заміщення активів у процедурі санації.

Міністерство юстиції України виносить на громадське обговорення проект Постанови Кабінету міністрів «Про затвердження Порядку відчуження у процедурі санації майна боржника шляхом заміщення активів». Передбачається, що цей механізм стане ефективним засобом відновлення платоспроможності боржника, дозволить зберегти діяльність підприємства і розрахуватися з боргами.

Розробка проекту обумовлена ч. 2 ст. 34 Закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (в редакції Закону України від 22.12.2011 р. № 4212-VI). Зокрема, Закон визначає, що цілісний майновий комплекс боржника або визначена планом санації частина майна боржника з відповідною (пропорційною) частиною його зобов’язань (за винятком зобов’язань, що виникають з вимог конкурсних кредиторів) можуть бути відчужені шляхом їх передачі господарському товариству, яке утворюється боржником, у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.

Проектом пропонується визначити процедуру заміщення активів. Зокрема, відчуження у процедурі санації майна боржника шляхом заміщення активів передбачає здійснення організаційно-господарських, фінансово-економічних, правових заходів, спрямованих на перехід поточних зобов'язань до юридичної особи, яка не знаходиться у процедурах банкрутства, та сприяння фінансовому оздоровленню, підвищенню ефективності виробництва, збільшенню обсягів випуску конкурентоспроможної продукції та повному або частковому задоволенню вимог кредиторів.

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________