Всі рубрики


Про досвід застосування Конвенції щодо захисту прав людини.28 листопада 2013 р. у Вищому господарському суді України Національна школа суддів України спільно з ВГСУ провела навчання для суддів ВГСУ з метою підвищення рівня кваліфікації на тему «Застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у національній судовій практиці» (далі – Конвенція).
Заступник керівника секретаріату, начальник відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини Жанна Лук’яненко особливо підкреслила, що Конвенція є фундаментальною основою всього комплексу міжнародно-правового регулювання в галузі прав і свобод людини, її законних інтересів та потреб, а також є важливим міжнародним правовим документом, спрямованим на захист широкого спектра громадянських та політичних прав.
В своїй лекції доповідач також зазначила важливу роль Європейського суду у забезпеченні чіткого і дієвого контролю за реалізацією державами – учасницями Конвенції взятих на себе зобов’язань щодо дотримання прав людини.
 
 


 
 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№1-12 | 30 червня
Тема тижня:
Трудове право
Тема тижня
  • Звільняти не можна залишити
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________