Всі рубрики


Нарада з директорами НДУ судових експертиз.Важливо вдосконалювати існуючі методики судових експертиз та розробляти нові, з використанням новітніх наукових напрацювань. Зокрема, це стосується комп’ютерно-технічних експертиз, телекомунікаційних, технічних досліджень документів, залізнично-транспортних та багатьох інших. Необхідно забезпечувати точність таких досліджень, адже йдеться перш за все про захист прав та інтересів громадян, – зазначив заступник Міністра юстиції України Максим Райко, під час робочої наради з директорами науково-дослідних установ судових експертиз.

Робоча зустріч відбулася на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Обговорювались питання штатного укомплектування установ, навантаження, а також забезпечення приміщеннями деяких із них.

Також відбулося й засідання президії науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України. Підсумовувалась робота секцій науково-консультативної та методичної ради за 2013 рік, розглядались проекти плану впровадження результатів робіт науково-дослідних установ судових експертиз Мін’юсту та їх тематичного плану на 2014 рік, а також було узгоджено пропозиції науково-дослідних установ судових експертиз щодо складів президії та секцій цієї ради.

Загалом на даний момент у системі Міністерства юстиції України діють 8 науково-дослідних установ судових експертиз.


 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№1-4 | 29 квітня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • Незворотність змін. Мін’юст та міжнародні партнери – втілюємо зміни разом!
  • Проарбітражний підхід. Про підсумки застосування нового арбітражного законодавства.
  • ДП «СЕТАМ» перейшло від Мін’юсту до сфери управління АРМА.
Придбати PDF-версію
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________