Всі рубрики


Обмін досвідом з удосконалення судової системи.12 країн заявили про готовність започаткувати довготривалу співпрацю з ВРЮ України з метою обміну досвідом стосовно удосконалення судової системи. Про це повідомив Голова ВРЮ Олександр Лавринович.

Зокрема, за словами голови ВРЮ Олександр Лавриновича, про готовність співпрацювати з ВРЮ повідомили: Вищі ради магістратури Республіки Молдови та Румунії, Вища судова рада Республіки Сербія, міністерств юстиції Республіки Латвія, Фінляндії та Естонської Республіки (уповноважені органи, які відповідають в цих країнах за формування та функціонування суддівського корпусу), Судово-правова рада Азербайджанської Республіки, Рада юстиції Республіки Словенія, Судова рада Словацької Республіки, Рада юстиції Нідерландів, Судова рада Чорногорії, а також Вища рада магістратури Французької Республіки.

За словами пана Лавриновича, вивчення досвіду інших країн та імплементація найкращих світових практик в Україні сприятиме підвищенню ефективності правосуддя в державі та довіри громадян до судової гілки влади.

Так, найближчим часом Україну вже має відвідати делегація Вищої ради магістратури Французької Республіки. Зокрема, планується укладення двостороннього договору про співробітництво між цим органом та ВРЮ України.


 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№1-4 | 29 квітня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • Незворотність змін. Мін’юст та міжнародні партнери – втілюємо зміни разом!
  • Проарбітражний підхід. Про підсумки застосування нового арбітражного законодавства.
  • ДП «СЕТАМ» перейшло від Мін’юсту до сфери управління АРМА.
Придбати PDF-версію
 
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________