Всі рубрики


Голова ВГСУ визначатиме територіальну підсудність господарських справ із зони АТО.

 

 

20 серпня 2014 р. набрав чинності Закон України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції», який визначає заходи правового реагування в районі проведення антитерористичної операції (АТО) і спрямований на забезпечення доступу громадян та юридичних осіб до суду. Законом встановлено зміну територіальної підсудності, зокрема, господарських справ із зони АТО, і забезпечення розгляду цих справ господарськими судами, що визначаються головою Вищого господарського суду України.

Законом передбачено передачу господарських справ судам відповідно до встановленої згідно з цим Законом підсудності протягом десяти робочих днів з дня ухвалення розпорядження головою ВГСУ.

У разі неможливості передачі матеріалів справи відповідно до встановленої згідно з цим Законом підсудності вчинення необхідних процесуальних дій здійснюється за документами і матеріалами, поданими учасниками судового процесу, за умови, що такі документи і матеріали є достатніми для прийняття судового рішення.

Відповідно до Закону, Державна судова адміністрація України складає перелік місцевих та апеляційних судів, які знаходяться в районі проведення АТО і в яких неможливо здійснювати правосуддя, та направляє подання до голів вищих спеціалізованих судів для прийняття відповідних рішень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________