Всі рубрики

 

  

 

Нотаріальні зустрічі.20 березня (м. Львів) та 27 березня ц.р. (м. Київ) Інститут теоретико-правових досліджень у сфері юстиції та інноваційних проектів за участю Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України за інформаційної підтримки газети «Правовий тиждень» провели науково-практичні конференції для нотаріусів.


Учасники заходів обговорили нагальні для нотаріальної спільноти питання, зокрема оформлення спадщини, судової практики з питань застосування спадкового права, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» і не тільки. Відкривала науково-практичні конференції голова Експертної ради Інституту Людмила Павлова. З презентацією діяльності навчального закладу післядипломної освіти Міністерства юстиції України виступила в.о. директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Мін'юсту Катерина Чижмарь.

Найочікуванішими були лекції приватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу Людмили Садихової з питань оформлення спадщини та експерта Інституту Дениса Спесівцева з питань державній реєстрації речових прав на нерухоме майно. Нотарі мали можливість поставити запитання, які виникають під час роботи, та отримати вичерпні відповіді.

Науково-практичні конференції зібрали повні зали представників нотаріату не лише з Києва та Львова, але й з Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Полтавської областей. Усього в навчанні (конференціях Києва та Львова) взяли участь близько 600 нотаріусів. В рамках конференції проходила виставка юридичної літератури, де всі бажаючі мали можливість ознайомитись та придбати «свіжі» книжки.

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________