Всі рубрики


Визначено кандидатів на посади членів НАЗК.

 

 

У Міністерстві юстиції у середині жовтня (після оголошеної перерви) відбулося засідання у рамках другого етапу відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).


«Відбулося засідання комісії в рамках другого раунду відбору членів НАЗК. Нагадаю, під час другого етапу ми зустрічалися з групою кандидатів, що пройшли перший етап відбору і мали змогу презентувати своє бачення роботи агентства. Комісія шляхом відкритого голосування обирала кандидатів на посади членів НАЗК, щодо яких буде проведено спецперевірку», – підсумувала перший заступник Міністра юстиції України Наталія Севостьянова.


Вона нагадала, що всі засідання Конкурсної комісії НАЗК проводились відкрито й прозоро, з онлайн-трансляцією засідань на Урядовому порталі та на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції. «Усі засідання та голосування Конкурсної комісії супроводжувались цілковитою відкритістю. Напередодні остаточного подання списку кандидатів на затвердження Прем’єр-міністрові України та опублікування їхніх прізвищ на Урядовому веб-порталі, Конкурсна комісія НАЗК вирішила передати кандидатури претендентів на проведення щодо них спецперевірки», – наголосила перший заступник Міністра юстиції.


Члени Конкурсної комісії обрали 9 кандидатів, щодо яких буде здійснено спецперевірку. «Після отримання результатів спецперевірки Комісія знову запросить тих кандидатів, які пройдуть цю перевірку, на співбесіду. За її результатами Комісія пропонуватиме кандидатів на посади членів НАЗК на затвердження Прем’єр-міністрові України та опублікування їхніх прізвищ на Урядовому веб-порталі», – підсумувала Наталія Севостьянова.


Список кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), щодо яких здійснюватиметься спецперевірка: Федір Веніславський, Юрій Дмитрієв, Наталія Корчак, Роман Маселко, Олександр Серьогін, Олександр Скопич, Вадим Чижиковський, Віктор Чумак, Владислав Шалгородський.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________