Всі рубрики


Прокуратура вимагає повернути з незаконної оренди ЦМК.


Київська місцева прокуратура №9 у суді вимагає повернути з незаконної оренди цілісний майновий комплекс плодоовочевої бази, розташований в Києво-Святошинському районі Київської області, загальною площею понад 20 тис. м² та вартістю більше 24 млн грн.., що перебуває в управлінні Солом’янської районної у м. Києві державній адміністрації.


У 2003 р. приватне підприємство набуло в оренду вказаний комплекс, однак у подальшому частину цих приміщень без дозволу власника майна передало у суборенду.


Крім того встановлено, що орендар отримує прибуток від суборенди, що значно перевищує розмір орендної плати, однак різницю до місцевого бюджету не сплачує. Як наслідок, кошти від оренди комунального майна не потрапляють до столичної казни та не спрямовуються на відтворення основних фондів комплексу. Разом з тим, вказані порушення були проігноровані органами місцевого самоврядування, які фактично самоусунулись від контрольних функцій.


У зв’язку з цим, місцевою прокуратурою з метою захисту порушених прав територіальної громади заявлено позов до Господарського суду столиці з вимогою розірвати договір оренди, визнати недійсним усі договори суборенди та повернути цілісний майновий комплекс місту.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________