Всі рубрики

 

  

 

Громадянство України. Як отримати.

 

В даному матеріалі будемо коротко розглядати деякі питання, що стосуються іноземних громадян, які тимчасово, або ж постійно проживають на українській території. Матеріал може бути корисним керівникам підприємств, які надають роботу іноземцям, проте не до кінця розуміють правила їх офіційного оформлення, а також громадянам інших країн, яких цікавлять питання отримання українського громадянства і проживання на Україні.

Громадянство України. Як отримати

Досить часте питання, яким задаються іноземці. Насправді процес досить зрозумілий і не складний. Деякі складнощі можуть доставити умови отримання, так як якщо не виконується хоча б одна з них, людина може отримати відмову. Розглянемо ж деякі подібні умови, щоб більш прояснити ситуацію. Першим пунктом виступає умова, за якою людина повинна повною мірою визнавати всі Закони України, а так само її Конституцію. Це не дивно, так як основним обов'язком всіх, хто живе на Україні є дотримуватися наявних в країні законів. Також потрібно підтвердити той факт, що є законно зароблені кошти, для забезпечення існування. З повним списком даних умов можна ознайомитися в будь-якій компанії, які надають допомогу в цьому питанні або ж проконсультувавшись у юриста.

Посвідка на постійне проживання в Україні. Переваги для іноземців.

Особи, які є апатридами, тобто без громадянства, але мають такий документ, як посвідка на постійне проживання на українській території отримують ряд деяких позитивних переваг. До них можна віднести той факт, що вони можуть залишатися в країні і при цьому, на них не поширюються короткострокові терміни перебування. Їм легше офіційно влаштуватися на роботу, тому як підприємствам немає необхідності отримувати спеціальний дозвіл для осіб, що мають вид на проживання. Це далеко не всі можливі переваги.

Дозвіл на працевлаштування іноземців.

Даний документ необхідно отримувати всім підприємствам, що надають роботу іноземцям та при цьому офіційно їх оформляють. У деяких випадках немає необхідності в дозволі. Якщо, наприклад, людина має посвідку на проживання. Про цей факт говорилося вище, як про перевагу апатридів та громадян іншої країни.

Видачею подібних дозволів займається Центр Зайнятості. І саме там приймаються рішення видавати чи ні документ. Також можна звернутися до міграційних юристів vidnazhitelstvo.com для консультації та допомоги іноземцю. Термін, протягом якого подібна довідка є дійсною становить один рік, після закінчення якого її необхідно переоформляти.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________