Всі рубрики


«День відкритих дверей» в столичному управлінні юстиції.15 вересня у Головному територіальному управлінні юстиції міста Києві відбувся «День відкритих дверей» за участі заступника Міністра юстиції України Гії Гецадзе та начальника Головного управління юстиції у м. Києві Станіслава Куценка.


Керівники структурних підрозділів Головного управління юстиції м. Києва надали відповіді на запитання гостей та за допомогою презентаційних роликів та інформаційних бюлетенів ознайомили з особливостями роботи столичного управління юстиції.


Для студентів було проведено «Ярмарку вакансій». Більше як півтори сотні студентів мали змогу подивитися на роботу юстиції зсередини та завітати до всіх кабінетів в управлінні. Учасниками акції стали громадські активісти, студенти та викладачі юридичних факультетів провідних ВУЗів України. Зокрема, з Академії адвокатури України, Національного авіаційного університету, Національної академії внутрішніх справ, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного технічного університету КПІ ім. Сікорського, Київського інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г.Шевченка та інших. Всі охочі залишили свої контакти для проходження практики в столичному управління юстиції.


Заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе нагадав про необхідність розвитку в Україні якісних електронних сервісів та послуг.


«Основне завдання Міністерства юстиції України – це допомога громадянам, забезпечення справедливості та забезпечення їхніх прав. Надання якісних та комфортних сервісів та створення сприятливих умов для бізнесу є рушієм економічного розвитку держави. Крім того, завдяки консультаціям у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» юридична підтримка стає практичною, вирішує проблеми громадськості», – підкреслив Гія Гецадзе.


Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Куценко звернув увагу громадян на проект «Он-лайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/, який було запроваджено у Києві у квітні 2016 р., як пілотний.


«Новітній сервіс «Он-лайн будинок юстиції» дає змогу громадянам безпосередньо через мережу Інтернет отримувати послуги, які надаються органами юстиції. Враховуючи високий рівень надання таких послуг, легкість у їх отриманні, вже через рік після запровадження, «Он-лайн будинок юстиції» запрацював на всій території України!», – зазначив Станіслав Куценко.


Ще одна новація, про яку нагадав керівник столичної юстиції, це соціальний ліфт, який дозволяє працевлаштовуватися в органах юстиції. Працівники столичної юстиції були першими, хто почав вивчати англійську мову з проектом «Lingva.Skills» https://www.lingva.ua/. До безкоштовного вивчення іноземної мови долучилися представники більше 40 державних органів, а також школярі, безробітні, воїни АТО, переселенці.


«Усі, хто успішно виконають підсумкові тести після навчання з «Lingva.Skills», отримують документи з грифом МОН України. Наше завдання підвищувати грамотність населення, у тому числі й у напрямку вивчення англійської мови», – розповів Станіслав Куценко.


«У 2017 році силами працівників управління ДВС повернуто до державної та комунальної власності земельних ділянок загальною площею 5,64 гектарів. Виконавчий збір за 8 місяців склав понад 63 млн грн. Це у два рази більше, ніж у минулих роках отримували за 12 місяців», – розповів пан Куценко.


Постійно збільшується кількість дітей, реєстрація яких здійснюється безпосередньо у пологовому будинку, що свідчить про обізнаність населення та гарний сервіс, який надається правниками відділів ДРАЦС м. Києва.


«Для порівняння, за 2016 рік було зареєстровано більше 10 тисяч дітей, в той час як за 9 місяців 2017 року – вже понад 11 тисяч. За час реалізації пілотного проекту «Шлюб за добу» з 14 серпня 2016 р. у місті Києві зареєстровано понад 3000 пар», – зазначив Станіслав Куценко.


«День відкритих дверей» у столичну юстицію відвідали народні депутати України Ігор Алєксєєв та Андрій Помазанов. Почесні гості зазначили, що подібні заходи дають змогу громадянам у вільному доступі отримувати інформацію про роботу сервісів Міністерства юстиції України та сприяють оновленню кадрів, адже, кожен другий, хто проходить практику в столичному управління юстиції залишається тут працювати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№15-20 | 03 грудня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • 60-річна історія успіху Нью-Йоркської конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень.
  • Про проблемні питання виведення банків з ринку.
  • Права дітей на належне утримання: новації законодавства та судової практики.
Придбати PDF-версію
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________