Всі рубрики


У Києві відкрито новий фронт-офіс будинку юстиції.

 

18 жовтня ц.р. в Києві в ТЦ «Гулівер» відбулось відкриття реєстраційного центру прийняття документів для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та для державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.


На урочистому відкритті центру заступник міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова зауважила: «Сьогодні ми відкриваємо центр прийому заяв громадян які будуть особисто звертатися за адресою одного з фронт-офісів Державного підприємства «Будинок юстиції», що має філії у різних регіонах України. Ми постійно працюємо над тим, щоб наші послуги були якісними, зручними, сучасними та доступними. Мін’юст є одним з лідерів серед міністерств по наданню саме таких послуг і сьогодні ми це вкотре підтвердили».


Головним здобутком ДП «Будинок юстиції», – зазначив начальник головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Куценко, – є портал «Он-лайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/, який вийшов на всеукраїнський рівень та набирає обертів за рахунок кількості звернень та послуг, перелік яких постійно розширюється».


До ДП «Будинок юстиції» можна звернутися з електронною заявою на реєстрацію створення та припинення фізичної особи-підприємця шляхом отримання електронного цифрового підпису. При цьому не потрібно стояти в черзі – це зручно.


Директор ДП «Будинок Юстиції» Олексій Олешко розповів, що у ДП «Будинок юстиції» працюють освічені фахівці, з досвідом роботи у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. У державних реєстраторів можна отримати кваліфіковану консультації з приваду переліку документів та подальшої реєстрації.


Процес консультації та прийняття документів для державної реєстрації відпрацьований таким чином, що дає змогу зручно, якісно та витрачаючи мінімум часу отримати необхідну послугу.


Новий фронт-офіс ДП «Будинок юстиції» має зручне місцезнаходження: наявні ділянки для паркування автотранспорту, який дозволяє зручний під’їзд, зупинки громадського транспорту, станція метрополітену. Також є всі умови для людей з обмеженими можливостями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№15-20 | 03 грудня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • 60-річна історія успіху Нью-Йоркської конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень.
  • Про проблемні питання виведення банків з ринку.
  • Права дітей на належне утримання: новації законодавства та судової практики.
Придбати PDF-версію
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________