Всі рубрики


Держвиконавець вносив неправдиві відомості до Державного реєстру.

 

 

Прокуратурою повідомлено про підозру головному державному виконавцю Києво-Святошинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 362 (несанкціонована зміна інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинена особою, яка має право доступу до неї, за попередньою змовою групою осіб) та за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 362 (пособництво у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчиненому особою, яка має право доступу до неї, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб) КК України.

 

У ході досудового розслідування встановлено, що державний виконавець, діючи умисно, безпідставно провів у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно реєстраційні дії щодо реєстрації арешту нерухомого майна, а згодом щодо його припинення.

 

Хоча, державний виконавець достовірно знав про відсутність у його провадженні виконавчих документів для проведення вказаної реєстраційної дії та відсутність виконавчих проваджень щодо вказаної особи.

 

У подальшому, зловмисник надав сторонній особі копію особистого ключа, а також свої логін та пароль для несанкціонованого доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Вказана особа повинна була в обумовлений час увійти до вказаного реєстру та вчинити несанкціоновану реєстраційну дію щодо накладення арешту та зняття арешту відносно визначеного ними об’єкту нерухомого майна.

 

Досудове розслідування триває. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________