Всі рубрики


У Харкові запустили «Будинок юстиції».У приміщенні ТРЦ «Караван», що за адресою м.Харків вул. Героїв Праці, 2, відбулось відкриття реєстраційного центру прийняття документів та для державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Державним підприємством «Будинок юстиції».


У запуску нової платформи «Будинку юстиці» взяли участь заступник міністра юстиції України Олена Сукманова, начальник Головного територіального управління юстиції м. Києва Станіслав Куценко , в.о начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова, директор ДП «Будинок юстиції» Олексій Олешко.


Заступник Міністра Юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова зауважила: «У жовтні цього року ми відкрили один із фронт-офісів Державного підприємства «Будинок юстиції» у Києві, тепер черга за регіонами. Сьогодні «Будинок юстиції» запрацював і у Харкові. Ми сьогодні відкриваємо установу, якість надання послуг у якій буде відповідати найвищим світовим стандартам. Наше міністерство постійно працює над вдосконаленням наших послуг, щоб вони були якісними, зручними, сучасними та доступними. Мін’юст є одним з лідерів серед міністерств по наданню саме таких послуг і сьогодні ми це вкотре підтвердили».

 

Головним здобутком Державного підприємства «Будинок юстиції», – зазначив ініціатор проекту «Он-лайн будинок юстиції», начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Куценко, – є портал «Он-лайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/, який вийшов на всеукраїнський рівень та набирає обертів за рахунок кількості звернень та послуг, перелік яких постійно розширюється».


До Державного підприємства «Будинок юстиції» можна звернутися з електронною заявою на реєстрацію створення та припинення фізичної особи-підприємця шляхом отримання електронного цифрового підпису. При цьому не потрібно стояти в черзі – це зручно.


У харківському «Будинку юстиції» можна буде отримати такі послуги, як:

  • Реєстрація фізичної особи підприємця;
  • Реєстрація юридичних осіб;
  • Реєстрація прав власності на нерухоме майно;


Процес консультації та прийняття документів для державної реєстрації відпрацьований таким чином, що дає змогу зручно, якісно та витрачаючи мінімум часу отримати необхідну послугу.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№1-4 | 29 квітня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • Незворотність змін. Мін’юст та міжнародні партнери – втілюємо зміни разом!
  • Проарбітражний підхід. Про підсумки застосування нового арбітражного законодавства.
  • ДП «СЕТАМ» перейшло від Мін’юсту до сфери управління АРМА.
Придбати PDF-версію
 
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________