Всі рубрики


Сергій Лещенко розповів про спроби влади зняти з посади очільника НАБУ.Керівника НАБУ Артема Ситника намагалися зняти через процедуру призначення аудитора. Але через те, що увесь минулий 2017 рік комітет по боротьбі з корупцією у Верховній Раді намагався захистити Національне корупційне бюро, цього не вдалося зробити.


Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) говорив народний депутат України Сергій Лещенко.


«Коли в Президента немає політичної волі боротися з корупцією, то можна знайти безліч способів загасити полум’я негативу до незаконних діянь», – вважає Лещенко.


Тому, на його думку зараз в країні намагаються придушити антикорупціонерів і роблять це дуже цинічно.


«Наприклад Шабуніну приписують якусь побутову бійку, автомайданівцям від чотирьох до семи років за яйця кинуті в Барну. Така ж ситуація є і з Національним антикорупційним бюро, бо була спроба якось налякати Ситника і на нього було складено протокол, через те, що він начебто не хотів надати інформацію. Але це був один протокол, другий і вже була підстава навіть для звільнення», – розповів Лещенко.


Він вважає також, що Ситника намагалися зняти через процедуру аудиту. Але увесь минулий 2017 рік комітет ВР, в якому є Лещенко, намагався захистити його і НАБУ, тому цього вдалося уникнути.


«Спочатку звільнили керівника нашого комітету, а тепер намагаються через аудитора взяти на гачок керівника Національного антикорупційного бюро. Через законодавство, приписи, які пише пані Корчак про те, що незаконне збагачення може розслідуватися лише після її дозволу і так далі. Тобто в країні, викривлена реальність. Бо ми говоримо про те, що боремось з корупцією, а насправді керівники держави роблять все, щоб ця корупція зберігалася, але при цьому, щоб їм за це нічого не було», – наголосив гість.Джерело: www.zik.ua


 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№15-20 | 03 грудня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • 60-річна історія успіху Нью-Йоркської конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень.
  • Про проблемні питання виведення банків з ринку.
  • Права дітей на належне утримання: новації законодавства та судової практики.
Придбати PDF-версію
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________