Всі рубрики


Національні інформаційні системи та Асоціації приватних виконавців.«Головною метою цієї робочої групи буде обговорення поточних проблем та узгодження подальших дій, спрямованих на ліквідацію таких моментів», – зауважив заступник міністра юстиції.


Він наголосив: «Міністерство юстиції завжди готове чути, реагувати і допомагати приватним виконавцям у всіх починаннях. Тож чекаємо ваших ініціатив. Ми будемо розглядати і опрацьовувати ваші побажання».


«Ми сподіваємось, що найближчим часом ця робоча група буде створена і буде давати позитивні результати» – зазначила заступник міністра Світлана Глущенко.
Як повідомила Світлана Глущенко, робоча група буде створена для того, щоб обговорювати та виробляти конкретні шляхи вирішення тих перших викликів, які на сьогодні мають місце в роботі приватних виконавців. В першу чергу це питання нормативно законодавчого врегулювання, це окремі питання організації роботи приватних виконавців, а також питання комунікації.


Окрім цього, Сергій Шкляр висловив рекомендацію Асоціації приватних виконавців підтримувати зв’язок з міжнародними партнерами і донорами, які допомагають Міністерству юстиції у запровадженні реформи, з метою організації візитів і переймання позитивного досвіду інших країн у різних аспектах діяльності приватних виконавців.


У заході також узяли участь керівництво Асоціації приватних виконавців України, представників міжнародних організацій та приватних виконавців.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-18 | 30 вересня
Тема тижня:
Міжнародний арбітраж
Тема тижня
  • Ефективний арбітраж: який він?
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________