Всі рубрики


Позови щодо повернення державі земельних ділянок лісового фонду.Переяслав-Хмельницьким відділом Бориспільської місцевої прокуратури під час проведення досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що у 2009 р. розпорядженнями Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відведено у приватну власність трьом громадянам земельні ділянки лісового фонду площею 0,36 га вартістю понад 700 тис. грн. для ведення індивідуального садівництва на території Стовп’язької сільської ради Переяслав-Хмельницького району.


В подальшому, зазначеними громадянами отримано державні акти на право власності на земельні ділянки.


Як з’ясувалось, вказані земельні ділянки на момент їх відведення громадянам відносились до земель лісогосподарського призначення ДП ««Переяслав-Хмельницьке лісове господарство». Однак в порушення вимог земельного та лісового законодавства, відведення районною державною адміністрацією громадянам вказаних земельних ділянок для нелісогосподарських потреб відбулося без вилучення з держлісгоспу та згоди землекористувача, а також зміни їх цільового призначення.


Реагуючи на вказані порушення, Переяслав-Хмельницьким відділом Бориспільської місцевої прокуратури пред’явлено дві позовні заяви про визнання недійсними розпоряджень Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та державних актів на право власності на земельні ділянки.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________