Всі рубрики


Забудовника зобов’язано сплатити до місцевого бюджету пайовий внесок.Установлено, що в 2015 р. між виконавчим комітетом Фастівської міської ради та Житлово-будівельним кооперативом укладено договір про пайову участь (внесок) замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури м. Фастів.


Так, відповідно до договору замовник будівництва зобов’язаний сплатити пайову участь (внесок) на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в сумі майже 420 тис. грн. на рахунок Фастівської міської ради.


Відповідно до декларації про готовність об’єкта до експлуатації, зареєстрованої в Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Київській області, будівництво багатоквартирного житлового будинку в м. Фастів завершено і об’єкт прийнятий в експлуатацію.


Згідно договору про сплату пайового внеску вказана сума мала надійти на рахунок Фастівської міської ради, однак, кошти забудовником не сплачено, а міська рада самостійно не вживала заходів щодо їх стягнення.


Фастівська місцева прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами стягнути з забудовника на користь місцевого бюджету виниклу заборгованість.
Завдяки вжитим заходам Фастівської місцевої прокуратури поновлено порушені права органу місцевого самоврядування на отримання коштів пайової участі у розмірі майже 420 тис грн.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№15-20 | 03 грудня
Тема тижня:
Юридичний форум
Тема тижня
  • 60-річна історія успіху Нью-Йоркської конвенції про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень.
  • Про проблемні питання виведення банків з ринку.
  • Права дітей на належне утримання: новації законодавства та судової практики.
Придбати PDF-версію
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________