Всі рубрики


Прокуратура вимагає визнати недійсним розпорядження Богуславської РДА щодо оренди земельної ділянки.Установлено, що розпорядженням Богуславської районної державної адміністрації затверджено проект землеустрою щодо відведення в оренду громадянину земельної ділянки площею 45 га для ведення особистого селянського господарства на території Дмитренківської сільської ради строком на 49 років. Вартість вказаної земельної ділянки становить понад 3 млн грн. У подальшому, райдержадміністрація уклала договір оренди вказаної земельної ділянки з громадянином, а державним реєстратором було зареєстровано за громадянином право оренди вказаної земельної ділянки.


Втім, відповідно до вимог чинного законодавства для ведення особистого селянського господарства використовують земельні ділянки розміром не більше 2 га. Таким чином, надання громадянину в оренду 45 га землі для ведення особистого селянського господарства значно перевищило встановлений законом граничний розмір.


Також, сторони договору порушили обов’язкову вимогу при укладанні договору оренди земельної ділянки, якою є проведення нормативної грошової оцінки землі. Зазначене порушення призвело до суттєвого зменшення надходжень до бюджету за користування вказаною землею.


Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури пред’явлено до суду позов з вимогою визнати недійсним розпорядження та договір оренди земельної ділянки площею 45 га.

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________