Всі рубрики
Адвокати Сербії оголосили про страйк через вбивство колеги.Адвокатські палати Сербії і Белграда зажадали від влади якнайшвидшого розслідування вбивства адвоката Драгослава Михайла Огняновіча і оголосили про припинення роботи на тиждень.


Невідомий, за даними поліції, стріляв в Огняновіча на вулиці Антифашистської боротьби перед входом в будинок в районі Новий Белград в суботу. Адвокат від отриманих поранень помер, його дорослий син з раною руки був доставлений до міського центру швидкої допомоги. Начальник управління кримінальної поліції пообіцяв, що співробітники МВС і прокуратури вживатимуть усіх необхідних заходів для пошуків нападника.


«Вбивство Михайла Огняновіча найдраматичнішим чином демонструє, в яких умовах адвокати в Сербії виконують свій професійний обов'язок. Це вбивство стало останнім в ряду численних нападів на адвокатів, багато з яких залишилися нерозкритими», - повідомила адвокатська палата країни.


«Тому адвокатська палата Сербії і адвокатська палата Белграда сповіщають громадськість, що з понеділка 30 липня 2018 року припиняє роботу на один тиждень, щоб послати чіткий сигнал єдності в професії і твердої рішучості не примирятися з подібними подіями», - йдеться в повідомленні.


За останні роки загиблий брав участь в ряді резонансних справ. Серед них процеси проти членів чорногорської мафії, де М.Огняновіч представляв інтереси ватажка ОЗУ Луки Бойовіча, що відбуває в Іспанії 18-річний тюремний термін за незаконне зберігання зброї, і його сім'ї.Джерело: www.zib.com.ua

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№9-14 | 24 вересня
Тема тижня:
Банкрутство
Тема тижня
  • Урахування процесуальних нюансів допоможе боржникам і кредиторам уникнути зайвих витрат.
  • Принцип безсумнівної повноти дій ліквідатора у ліквідаційній процедурі.
Придбати PDF-версію
 

  

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________