Всі рубрики


Як працює оновлене законодавство для ТОВ і ТдВ обговорять на Форумі «А2В: Адвокатура для Бізнесу»Що потрібно бізнесу? Чіткі правила роботи, знищення рейдерства та стабільний ринок. Саме таким прогресивним та бізнес-орієнтованим став новий Закон про ТОВ та ТдВ.


Дізнайтесь під час Сесії 3А Форуму Асоціації адвокатів України «А2В: Адвокатура для Бізнесу» як не просто виконувати, а правильно використовувати надані законом можливості для розвитку Вашої компанії.


Керуючий партнер IBC Legal Services, к.ю.н., адвокат Михайло Кочеров оцінить перші результати дії оновленого законодавства та надасть практичні поради щодо оптимізації процесів перехідного періоду.


Понад 20-річний досвід в питаннях бізнес-планування, правового аудиту і кримінально-правового захисту власності, — дозволяють Михайлу утримувати позиції одного з кращих правників в сфері обслуговування як великих компаній з історією, так і молодого бізнесу.


Під час Форуму Ви зможете не тільки послухати практика, а й задати питання будь-якому спікеру.


Форум об’єднує представників юридичного ринку, фінансового консалтингу, аудиту та корпоративних юристів і управлінців компаній, навколо вирішення актуальних питань супроводу діяльності й захисту бізнесу на національному та міжнародних ринках.


На Вас чекає 6 сесій, 40 спікерів і експертів, 8 годин продуктивного нетворкінгу, можливість задати питання провідним правникам та фінансистам країни, зустрічі з колегами та нові знайомства.


Кількість місць у залі обмежена, тож поспішайте з реєстрацією.


Повна програма та реєстрація на сайті: https://bitly.su/Ls56X8

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№23-24 | 31 грудня
Тема тижня:
Податки та збори
Тема тижня
  • Повернення сплаченого збору за пенсійне страхування на купівлю квартири: порядок, дії, документація, вартість.
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

   

  

 

 

______________________________