Всі рубрики


Карантинні рейди: українців попередили про штрафи до 34 тисячНа порушників карантинних вимог поліція може складати адмінпротоколи.


Карантин в Україні через коронавірус продовжили по 24 квітня, а обмежувальні заходи були посилені. Влада заявила про готовність оперативно реагувати на випадки порушення карантинних заходів, і близько тижня тому в країні винесли перше судове рішення за недотримання санітарно-протиепідемічних правил - тоді оштрафували киянку на 17 тисяч за продаж продуктів із рук.


Відсьогодні в столиці почали проводити рейди в лісопаркових зонах - в КМДА попередили, що на порушників карантину, які вирішили влаштувати пікнік на природі, будуть складати адміністративні протоколи та карати.


Як наголосив заступник мера Петро Пантелєєв у своєму Facebook, в Києві проводять інспекції, а "карантин - це не канікули і не відпустка з шашликами", і за його свідоме недотримання загрожує штраф.


"За порушення протиепідемічних заходів поліція має право складати адміністративні протоколи за ст. 44-3 (порушення правил карантину людей) Кодексу України про адміністративні порушення. Це штраф - від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (неоподатковуваний мінімум - 17 гривень)", - йдеться у публікації.


Тобто порушникам доведеться заплатити від 17 до 34 тисяч гривень.Джерело: www.rbc.ua

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№1-12 | 30 червня
Тема тижня:
Трудове право
Тема тижня
  • Звільняти не можна залишити
Придбати PDF-версію
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________