Всі рубрики

 

  

 

Україна має отримати від грального бізнесу 7,5 млрд грн у 2021-му році — Гетманцев.Україна має отримати протягом 2021 року 7,5 мільярдів гривень доходів від грального бізнесу. Така сума закладена у Держбюджеті.


Про це повідомив в інтерв’ю «Радіо Свобода» депутат від «Слуги Народу», голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.


Йдеться про доходи від плати за ліцензії на провадження діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор, а також за ліцензії на випуск та проведення лотерей.


Гетманцев також зазначив, що високо оцінює ухвалений Радою у 2020 році закон про легалізацію грального бізнесу.


Що це за закон?


Гральний бізнес в Україні з 2009 року був заборонений законодавчо. Однак із того часу оператори лотерей знайшли лазівку в законі, яку використовують для своєї діяльності.


Новий закон фактично легалізує гральний бізнес в Україні. Зали з ігровими автоматами дозволять розташовувати тільки в готелях, які мають три-п'ять зірок, а в чотири-п'ятизіркових — казино. Допустимий вік гравця азартних ігор, відповідно до проєкту закону — від 21 року.Джерело: www.hromadske.ua

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________