Всі рубрики

 

  

 

Зеленський відреагував на саботаж судової реформи Радою суддів України.Текст новостиБез представників РСУ в Етичній раді очищення судової системи від недоброчесних суддів стане на паузу.


Президент України Володимир Зеленський відреагував на саботаж судової реформи Радою суддів. На засідання 13 вересня РСУ не делегувала жодного свого представника до Етичної ради при Вищій раді правосуддя, чим заблокувала основну частину реформи – очищення судової системи.


«Я не допущу блокування найголовнішої реформи країни. (…) Кожна незаконна дія, спрямована на блокування судової реформи, отримає негайну оцінку та відсіч. Я не дозволю суддям, які перешкоджають реформі й очищенню судової системи, позбавити українців права на справедливість. А судді, які хочуть працювати в прозорій системі, повинні мати повну підтримку», – цитує президента його пресслужба.


У четвер, 16 вересня, в Офісі президента України відбудеться робоча зустріч за участю очільників органів суддівського урядування, зокрема голови Ради суддів, Верховного Суду, представників парламенту, а також послів «Великої сімки» (G7).


Джерело: www.dilo.net.ua

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________