Всі рубрики

 

  

 

Охочі одружитися зможуть подати потрібні документи через «Дію».В Україні можна буде подати документи про намір одружитися онлайн — через портал державних послуг «Дія». Послугу презентують у жовтні.

 

Про це 1 вересня повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Уряд уже ухвалив відповідне рішення.


Також у «Дії» можна буде сплатити адміністративний збір за цю послугу.


«Ми анонсуємо новацію щодо реєстрації актів цивільного стану онлайн. Наприклад, відтепер подати документи про намір одружитися можна буде через портал "Дія"», — сказав прем’єр.


Він зазначає, що такі зміни спрямовані на те, щоби взаємодія людей із державою відбувалася максимально зручно та комфортно.


ОНОВЛЕНО: як уточнили згодом у Мінцифри, послугу презентують у жовтні на Diia Summit і згодом вона запрацює. Людям не треба буде пред'явити документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, якщо відомості про це є у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.


Крім подання заяви на реєстрацію шлюбу, українці зможуть подати через «Дію» заяву для отримання повторних свідоцтв про шлюб, народження, смерть, зміну імені та замовити видачу 7 видів витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян.


Нещодавно в Мінцифри також розповіли, що українці, які не мають ґаджетів чи доступу до інтернету, зможуть скористатися послугами з порталу «Дія» у спеціально відведених місцях у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).Джерело: www.hromadske.ua

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________