Всі рубрики

 

  

 

Електронний документообіг у суді

Харківські адмінсуди стали ще більш відкритими для громадян. 15 травня 2009 р. відбулася презентація автоматизованої системи електронного документообігу «Діловодство суду», запровадженої у двох адміністративних судах – Харківському апеляційному та Харківському окружному. Система електронного документообігу «Діловодство суду» з’явилася в судах завдяки проекту USAID/MCC «Україна: верховенство права» . «Важко переоцінити значення, яке має для адміністративних судів (та й судів взагалі) функціонування електронних систем діловодства, поява яких є значним кроком на шляху забезпечення відкритого, ефективного та доступного правосуддя в демократичній державі», – відзначив голова ВАСУ Олександр Пасенюк (на фото), який узяв участь в урочистостях з нагоди запровадження системи комп’ютерного діловодства у згаданих адмінсудах. За його словами, автоматизована система «Діловодство суду» розроблена ТОВ «Юртех». Нею оснащено більшість адміністративних судів, у тому числі й ВАСУ (з грудня 2008 р.). Система електронного документообігу в умовах зростаючого навантаження на адміністративні суди дозволяє підвищити ефективність їхньої роботи на всіх етапах проходження справи. Вагомим досягненням системи є впровадження автоматичного (випадкового) розподілу справ між суддями, що дозволяє уникнути нарікань і звинувачень у непрозорості та корумпованості цього процесу.
 
 

 

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________