|
Уряд cкасував підвищення судових зборів Кабінет міністрів на засіданні 8 липня скасував урядову постанову № 3612 від 14 квітня 2009 р. щодо розмірів витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов’язаних з розглядом цивільних та господарських справ. Постанова запроваджувала підвищені ставки платежів за інформаційно-технічне обслуговування судових процесів.
Рішення було ухвалене за ініціативи Міністерства юстиції. До неї Мін’юст спонукали численні звернення юридичних організацій і фізичних осіб. Після скасування постанови повернуто попередні розміри витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов’язаних з розглядом цивільних та господарських справ, затверджені урядовою постановою від 21 грудня 2005 р. № 1258.
|
|
|