Всі рубрики

 

  

 

У нотаріату з’явився свій день

В останні дні свого президентства Віктор Ющенко Указом «Про День нотаріату» від 22 лютого 2010 р. № 211/2010 установив в Україні професійне свято — День нотаріату, яке відзначатиметься щорічно 2 вересня. Постановляючи таке рішення, екс-президент врахував значення нотаріальної діяльності в розбудові правової держави, сприянні громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та захисті законних інтересів, на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України та Української нотаріальної палати.
 
 

 

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 


Анонс номера
№13-24 | 04 грудня
Тема тижня:
Надрокористування
 
 

Юридичні компанії України

______________________________

     

______________________________